Pleksi Sehpa ®
Sepetiniz

Pleksi Mobilya Gold Serisi

Pleksi Mobilya Gold Serisi
Sadelik ve çekiciliğin, modern ve gelenekselin mükemmel karışımı.Pirinç desenli ve şeffaf akrilik ile imal edilmiş Pleksisehpa Gold Konsol pleksi rafı ile biblolar veya kitaplar için evinizde ve ofislerinide sade ve şık bir kullanım alanı sağlar.Yükseklik     :  90 cm   ..
₺ 24.299,00
Şeffaf Akrilik ile sadelik ve çekiciliğin, modern ve gelenekselin mükemmel karışımı.Fırçalanmış gold pirinç  desenli lüks şeffaf akrilikten PleksiSehpa Gold Kitaplık  pleksi rafları ile en sevdiğiniz kitap ve süsleri saklamak ve şekillendirmek için bolca alan yaratır.Yükseklik   ..
₺ 32.999,00
Sadelik ve çekiciliğin, modern ve gelenekselin mükemmel karışımı.Fırçalanmış pirinç desenli lüks şeffaf akrilikten PleksiSehpa Gold Orta Sehpamız İki pleksi rafı ile en sevdiğiniz kitap ve süsleri saklamak ve şekillendirmek için bolca alan yaratır.Yükseklik (H)      &nb..
₺ 32.399,00
Gold Servis Arabası Gold Servis Arabası
Yeni Çok Satan
Sadelik ve çekiciliğin, modern ve gelenekselin mükemmel karışımı.Bar arabaları, tüm ev dekorlarının en havalısıdır. PleksiSehpa Bar Arabamız, fırçalanmış pirinç desenli lüks şeffaf akrilik veya cilalı nikel süslemeli duman akrilik olarak gelir. İki pleksi raf, seçtiğiniz aperatif ve muhteşem bar ger..
₺ 21.199,00
Sadelik ve çekiciliğin, modern ve gelenekselin mükemmel karışımı.PleksiSehpa İki Katlı Yan Sehpamız, yüksek kollu herhangi bir kanepe için mükemmel bir tamamlayıcıdır. Lüks şeffaf akrilik ve  sıcak pirinç desenler ile sonsuz iç mekan sağlar minimalistten maksimaliste.Yükseklik (H)    ..
₺ 15.999,00
Şeffaf Pleksi Markus Gold Sandalye Şeffaf Pleksi Markus Gold Sandalye
Yeni Çok Satan
• Evinize şık ve temiz bir görünüm kazandıracak olan Şeffaf Markus Gold Sandalye , tasarımıyla çok yönlü kullanım kolaylığı sağlar.• Şeffaf akrilik malzeme sayesinde objeleri daha rahat görmenizi sağlar , paslanmaz üstü titanyum kaplama ayaklar ömür boyu kullanım sağlar.• 15 mm şeffaf akrilik malzem..
₺ 11.999,00
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)