Pleksi Sehpa ®
Sepetiniz

Mobilyalar

Mobilyalar
Şeffaf akrilik ve ahşap mobilyaya dönüşerek evlerinize yeni bir tarz katıyor. Geniş yüzeyi ile size kullanım kolaylığı sağlarken şeffaf akrilik malzemesi ile ev ve ofislerinize ferah bir hava katacak. Geleneksel mobilya  tasarımlarının yanında, evinize ışık getirecek bu şeffaf akrilik  mo..
₺ 24.699,00
 Çalışma Masası  Çalışma Masası
Yeni Çok Satan
Şeffaf akrilik, mobilyaya dönüşerek evlerinize yeni bir tarz katıyor. Geniş yüzeyi ile size kullanım kolaylığı sağlarken şeffaf akrilik malzemesi ile ev ve ofislerinize ferah bir hava katacak. Geleneksel sehpa tasarımlarının yanında, evinize ışık getirecek bu şeffaf akrilik  modelleri ile daha..
₺ 18.999,00
• Evinize şık ve temiz bir görünüm kazandıracak olan Şeffaf Sandalye, tasarımıyla çok yönlü kullanım kolaylığı sağlar.• Şeffaf akrilik malzeme sayesinde objeleri daha rahat görmenizi sağlar.• 20 mm şeffaf akrilik malzemeden yapılmıştırÜrün kumaş renk seçenekleri için tarafınıza renk kartelası g..
₺ 42.999,00
Şeffaf akrilik, mobilyaya dönüşerek evlerinize yeni bir tarz katıyor. Geniş yüzeyi ile size kullanım kolaylığı sağlarken şeffaf akrilik malzemesi ile ev ve ofislerinize ferah bir hava katacak. Geleneksel masa tasarımlarının yanında, evinize ışık getirecek bu şeffaf akrilik  modelleri ile daha a..
₺ 29.999,00
Akrilik Amor Sandalye Akrilik Amor Sandalye
Yeni Çok Satan
• Evinize şık ve temiz bir görünüm kazandıracak olan Akrilik Amor Sandalye, tasarımıyla çok yönlü kullanım kolaylığı sağlar.• Şeffaf akrilik malzeme sayesinde objeleri daha rahat görmenizi sağlar.• 30 mm şeffaf akrilik malzemeden bükülerek imal edilmiştir.Yükseklik     :  77 cm&n..
₺ 12.199,00
Çalışma Masası Large Çalışma Masası Large
Yeni Çok Satan
Şeffaf akrilik, mobilyaya dönüşerek evlerinize yeni bir tarz katıyor. Geniş yüzeyi ile size kullanım kolaylığı sağlarken şeffaf akrilik malzemesi ile ev ve ofislerinize ferah bir hava katacak. Geleneksel sehpa tasarımlarının yanında, evinize ışık getirecek bu şeffaf akrilik  modelleri ile daha ..
₺ 21.999,00
Dresuar Dresuar
Yeni Çok Satan
Şeffaf Konsol Sehpa, gözü rahatsız etmeyen saydam bir görüntü sunuyor . Rahat kullanım yaratan ideal boyutlara sahip. Pleksiglas malzemeden oluşturulan ürün, her renk ve tarz mobilyayla uyum yakalıyor.• Dizüstü bilgisayar, vazo, anahtarlık gibi objeleri güvenle taşıyacak dayanıklılıktadır.• Şeffaf a..
₺ 10.899,00
Dresuar Large Dresuar Large
Yeni Çok Satan
Şeffaf Konsol Sehpa, gözü rahatsız etmeyen saydam bir görüntü sunuyor . Rahat kullanım yaratan ideal boyutlara sahip. Pleksiglass malzemeden oluşturulan ürün, her renk ve tarz mobilyayla uyum yakalıyor.• Dizüstü bilgisayar, vazo, anahtarlık gibi objeleri güvenle taşıyacak dayanıklılıktadır.• Şeffaf ..
₺ 14.299,00
Kitaplık Kitaplık
Yeni Çok Satan
• Evinize şık ve temiz bir görünüm kazandıracak olan Şeffaf Sandalye, tasarımıyla çok yönlü kullanım kolaylığı sağlar.• Şeffaf akrilik malzeme sayesinde objeleri daha rahat görmenizi sağlar.• 15 mm şeffaf akrilik malzemeden yapılmıştırYükseklik     :  200 cm    &nb..
₺ 10.399,00
Şeffaf akrilik, mobilyaya dönüşerek evlerinize yeni bir tarz katıyor. Geniş yüzeyi ile size kullanım kolaylığı sağlarken şeffaf akrilik malzemesi ile ev ve ofislerinize ferah bir hava katacak. Geleneksel sehpa tasarımlarının yanında, evinize ışık getirecek bu şeffaf akrilik  modelleri ile daha ..
₺ 37.299,00
Lounge Koltuk Lounge Koltuk
Yeni Çok Satan
• Evinize şık ve temiz bir görünüm kazandıracak olan Şeffaf Berjer, tasarımıyla çok yönlü kullanım kolaylığı sağlar.• Şeffaf akrilik malzeme sayesinde objeleri daha rahat görmenizi sağlar.• 15 mm şeffaf akrilik malzemeden bükülerek imal edilmiştir.Yükseklik     :  75 cm  &nb..
₺ 19.899,00
Şeffaf akrilik ve ahşap mobilyaya dönüşerek evlerinize yeni bir tarz katıyor. Geniş yüzeyi ile size kullanım kolaylığı sağlarken şeffaf akrilik malzemesi ile ev ve ofislerinize ferah bir hava katacak. Geleneksel mobilya  tasarımlarının yanında, evinize ışık getirecek bu şeffaf akrilik  mod..
₺ 38.899,00
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 20 (2 Sayfa)